Main menu

Dla kogo są WordUpy?

W dużym skrócie to są dla wszystkich :). A tak na serio to będziemy starali się, żeby tematy były różne i każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Mamy także w planach spotkania tematyczne – np. o stronach wielojęzycznych na WP.

Podczas każdego spotkania będą 3 prezentacje, każda o innym poziomie zaawansowania.

  1. Pierwsza prezentacja będzie dla uczestników dopiero zaczynających zabawę z WordPressem i tych, który chcą go poznać. Tematy prezentacji będą obejmowały instalację, obsługę WP, dopasowanie motywów i używanie wtyczek. Czyli wszystko to, co nie wymaga znajomości programowania i grzebania w kodzie.
  2. Druga prezentacja będzie wykraczała poza obsługę WP, proponujemy tematy o ulepszaniu blogów/stron, jak prowadzić biznes w oparciu o WordPressa, dobre rady i praktyki.
  3. Ostatnia prezentacja to będzie już samo mięsko dla programistów i heavy userów WordPressa. Nie będziemy owijać w bawełnę, będzie kod i latające Varnishe, popędzane zapytaniami w SQLu.

Między każdą prezentacją będzie 20 minut przerwy na networking i zadawanie pytań. Chcemy Was szczególnie mocno zachęcić do tego, ponieważ z doświadczenia wiemy, że to jeden z najlepszych sposobów na wymianę wiedzy pomiędzy uczestnikami spotkań.

Jeśli interesują Was konkretne zagadnienia to piszcie do nas na bastet.milo [at] gmail.com, albo zostawcie wiadomość na naszym fanpage.

1 Comment

  1. Pingback: Pierwszy WordUp w 2015 roku – 30 stycznia | Spotkania społeczności WordPressa we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być zawsze na bieżąco? Dostawać informacje o wszystkich wydarzeniach związanych z WordPressem we Wrocławiu? Zapiszę się do newslettera!
Link z potwierdzeniem subskrypcji może wpaść do spamu - szukajcie wiadomości od kontakt [at] wordup.wroclaw.pl

FacebookRSS