Main menu

Pierwszy WordUp w 2015 roku – 30 stycznia

Hej hej,

Wracamy z WordUpami do Wrocławia po trochę długiej przerwie, która była związana z tym, że ekipa wrocławska bardzo intensywnie współorganizowała WordCamp Polska 2014 w Warszawie.

Dlatego zaczynamy już 30 stycznia z nową serią spotkań – widzimy się o 18:00 w The Winners Pub.

3 prezentacje poprowadzą:

  1. Wojtek Równanek – nasz niezrównany fotograf 🙂 – poprowadzi prezentację o motywie Twenty Fithteen i o tym ile można wycisnąć z tego motwu oraz opowie ile dają dobrze dobrane zdjęcia. Wojtek tak pisze o sobie: “Jestem freelancerem, do którego warto się zwrócić jeżeli oczekujesz w pełni profesjonalnego podejścia do projektów opartych o CMS WordPress. Ponadto pracuje jako zawodowy fotograf i jak każdy jestem grafikiem. Uwielbiam dzielić się zdobytą wiedzą która ciągle poszerzam. Prywatnie mąż i ojciec, miłośnik surwiwalu i wspinaczki.”
  2. Maciej Pilarski – Ex-grafik, przyszły Developer. Od niedawna Supporter w OnTheGoSystem, pomaga użytkownikom WPMLa w rozwiązywaniu ich problemów. Entuzjasta WordPressa, wspiera początkujących użytkowników w stawianu pierwszych kroków. Nie je mięsa bo nie lubi. Jego temat to “Kodzila i inne kodotwory”.
  3. Krzysztof Dróżdż – przygotował temat “Małe błędy, duże konsekwencje“.
    Krzysiek to programista, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z WordPressem (od wersji 1.5). Współpracował przy wdrożeniach WordPressa m. in. dla Próchnik SA i Browaru Czarnków. Jest aktywnym członkiem społeczności WordPressa: moderator polskiego forum supportowego, supporter na WordPress.StackExchange, kontrybutor kodu WordPressa. Właściciel w WPmagus.pl

Zapraszam do zapisów na stronę eventu na FB.

Prezentacje umieścimy na stronie po WordUpie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być zawsze na bieżąco? Dostawać informacje o wszystkich wydarzeniach związanych z WordPressem we Wrocławiu? Zapiszę się do newslettera!
Link z potwierdzeniem subskrypcji może wpaść do spamu - szukajcie wiadomości od kontakt [at] wordup.wroclaw.pl

FacebookRSS
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wypełnij ankietę – warsztaty z WP

Na rok 2015 chcemy przygotować przynajmniej dwa spotkania typowo warsztatowe - jednak, żeby je przygotować musimy wiedzieć jakie tematy są...

Zamknij