Main menu

WordUp / Release Party Wrocław

Wracamy z WordPressem po długich wojażach do Wrocławia! Tym razem skupimy się na nowym wydaniu WordPressa o ślicznym numerku 4.0 i tym co przyniesie ta wersja.

Widzimy się 29 sierpnia o godzinie 18:00 w The Winners Pub, ul. Włodkowica 5, 50-072 Wrocław.

Pierwsza prezentacja o nowościach w WordPressie 4.0 zostanie poprowadzona przez Michała.

Michał Tymuła to człowiek, o którym znajomi mówią mu że Michał to nie imię a stan umysłu. Zuchwały – od zawsze, pracowity – kiedy trzeba, leniwy – kiedy śpi. Na co dzień zagrzebany w WordPressie, woocommerce i socialmedia. Pomaga firmom i osobom dotrzeć do jeszcze większego grona klientów oraz tworzyć z nimi więzi na lata. Przedsiębiorca, miłośnik ideologii lekkiego plecaka, przemawiania publicznego, szeroko pojętej wolności, astrofizyki i kwestionowania status quo.

Tomasz Dziuda zrobi prezentację o nowościach jakie przynosi ze sobą wersja 4.0 WordPressa dla programistów, czyli co nowego w kodzie i co można z tym zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być zawsze na bieżąco? Dostawać informacje o wszystkich wydarzeniach związanych z WordPressem we Wrocławiu? Zapiszę się do newslettera!
Link z potwierdzeniem subskrypcji może wpaść do spamu - szukajcie wiadomości od kontakt [at] wordup.wroclaw.pl

FacebookRSS
Przeczytaj poprzedni wpis:
WordUpWrocław maj 2014
Prezentacje z WordUp Wrocław #4

Prezetacje z naszego ostatniego eventu, czyli WordUp Wrocław 4, który miał miejsce 16 maja 2014 we wrocławskim Winners Pub. Kasia...

Zamknij